Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/09/2020

Εκπρόσωποι Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Εργασία από το σπίτι
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group αναζητεί Εκπρόσωπους Τηλεφωνικών Πωλήσεων για εργασία από το σπίτι, για λογαριασμό του Φυσικού Αερίου Αττικής.
Ο ιδανικός υποψήφιος θα συνεισφέρει στη διαρκώς αναπτυσσόμενη πορεία της εταιρίας, προσφέροντας υψηλής ποιότητας υπηρεσίες τηλεφωνικών πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

• Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας
• Ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου
• Ανάπτυξη προτάσεων βασισμένων στις ανάγκες των πελατών για την επίτευξη των ιδανικότερων συμφωνιών

Απαραίτητα Προσόντα

• Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πωλησιακό σκεπτικό
• Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, Internet browsers)
• Δυνατότητα εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά προσόντα:

• Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ σχετικό με τηλεπικοινωνίες ή πληροφορική
• Καλή γνώση Αγγλικών (Προφορικά / Γραπτά)

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός και σύστημα bonus παροχών
• Ενδελεχής εκπαίδευση
• Ευκαιρίες προσωπικής ανάπτυξης