Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Στέλεχος Πωλήσεων

Κατηγορία: Ασφαλιστικά - Real Estate
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Γραφείο Πωλήσεων Ασφαλιστικού Ομίλου αναζητά: Στέλεχος Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Ανάλυση αναγκών, παρουσίαση των λύσεων και σύνταξη προτάσεων συνεργασίας
  • Διαπραγμάτευση συμβάσεων με στόχο την αύξηση του κέρδους
  • Οικοδόμηση και διατήρηση ισχυρών σχέσεων με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Άριστες Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα Οργάνωσης
  • Ικανότητα επίτευξης Στόχων
  • Εμπειρία σε Πωλήσεις ιδανικά σε περιβάλλον B2B
  • Εξοικείωση με Η.Υ.
  • Πτυχίο Οικονομικών/ Διοίκησης/Μάρκετινγκ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • 24μηνη Χρηματοδότηση
  • Bonus Παραγωγικότητας
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Δυνατότητες Εξέλιξης σε Θέσεις Διοίκησης