Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/09/2020

Γραμματέας Διοίκησης Ηλεκτρονικών Διαγωνισμών (με εμπειρία)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΥΨΕΛΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Γραμματέας Διοίκησης Ηλεκτρονικών Διαγωνισμών από Γραφείο Μελετών  Δημοσίων και Ιδωτικών 'Εργων.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης:

  • Οργάνωση και Αρχειοθέτηση Φακέλων (ηλεκτρονικών κ.λπ)
  • Προετοιμασία Δικαιολογητικών ανά μορφή εταιρείας
  • Σύνταξη Τεχνικής και Οικονομικής Προσφοράς
  • Επικοινωνία με Αναθέτουσες Αρχές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον πέντε ετών σε διαχείριση ηλεκτρονικών φακέλων Διαγωνισμών Δημοσίου βασιζόμενοι στα εξής:-Ν. 4412/16, -ΔΙΑΥΓΕΙΑ, -ΚΗΔΜΗΣ, -ΕΣΗΔΗΣ, -eProcurement, -ebs.eprocurement.gov.gr, -promitheus.gov.gr
  • Τίτλοι σπουδών Αγγλικής και Γερμανικής Γλώσσας
  • Ικανότητα πλήρους χρήσης Word, Excel, Power Point

Παροχές

  • Eυχάριστο περιβάλλον εργασίας