Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/04/2019

Υπάλληλος Γραφείου (Αχαρναί)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ελληνική Εισαγωγική - Εμπορική εταιρεία αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για μόνιμη και πλήρη απασχόληση στις Αχαρνές Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες & καταχώρηση παραγγελιών
  • Διαχείριση εισαγωγών
  • Έκδοση παραστατικών και έλεγχος διεκπεραίωσης παραγγελιών
  • Συμφωνίες υπολοίπων πελατών-προμηθευτών
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων – planning αγορών
  • Ενημέρωση σε Social Media - Site
  • Απαραίτητες Εργασίες για την εύρυθμη λειτουργία του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας προφορικώς και γραπτώς (άπταιστα)
  • Επιθυμητή η γνώση μιας επιπλέον ξένης γλώσσας
  • Άριστη γνώση Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), Windows, Internet, Social media
  • Επιθυμητό Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας, κοινωνικότητα και διάθεση για συνεργασία
  • Οργανωτικότητα, εργατικότητα και δυνατότητα πολυδιάστατης εργασίας (multitasking)
  • Αποτελεσματικότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Εξαιρετικό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον σε μια υγιή ελληνική επιχείρηση