Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/09/2021

Υπεύθυνη τηλεφωνικής επικοινωνίας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Υποκατάστημα της Εθνικής Ασφαλιστικής ζητά 1 άτομo για την επάνδρωση νέου της γραφείου στο νομό Αττικής δήμο Αθηναίων :

Περιγραφή θέσης

  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατολογίου

  • Διαχείριση εισερχομένων και εξερχόμενων κλήσεων και emails

  • Διαχείριση Τηλεφωνικών ραντεβού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακή, με ομαδικότητα και επιχειρηματική σκέψη

  • Επαγγελματική συμπεριφορά και παρουσιαστικό

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

  • Προϋπηρεσία στη θέση και στο χώρο απαραίτητη

Παροχές

  • Δυνατότητα για επαγγελματική αυτονομία και ευελιξία

  • Προοπτικές για επαγγελματική σταδιοδρομία

  • Φιλόξενο εργασιακό περιβάλλον

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό στο email: pros.tmima@gmail.com

Θα τηρηθεί πλήρης εχεμύθεια και σειρά προτεραιότητας.