Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/08/2021

Φανοποιός Τεχνικής Υποστήριξης

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Goldair Handling Α.Ε., ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό, αναζητά Φανοποιό για το τμήμα της Τεχνικής Υποστήριξης στον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος".

Κύρια Καθήκοντα:
  • Επισκευή εξοπλισμού και μηχανημάτων
  • Συγκόλληση εξοπλισμού και μηχανημάτων
  • Βαφή εξοπλισμού και μηχανημάτων
  • Υποστήριξη για τις ανάγκες που προκύποτουν σε περιφερειακά αεροδρόμια που δραστηριοποιείται η εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα & Εμπειρία:
  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής
  • Τεχνικές γνώσεις φανοποιείας και βαφής
  • Γνώση συγκόλλησης μετάλλων