Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/01/2021

Υπάλληλος Καταστήματος Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To pakketo, ένα από τα μεγαλύτερα ηλεκτρονικά καταστήματα στον τομέα του εμπορίου, με ειδίκευση στο οικιακό έπιπλο, στον επαγγελματικό εξοπλισμό, σε είδη εξωτερικού χώρου και στην διακόσμηση ζητά να προσλάβει 1 άτομο για την στελέχωση του καταστήματος στην Μεταμόρφωση Αττικής.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση του πελάτη στο κατάστημα

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα και τηλεφωνικά
  • Καταχώρηση παραγγελιών
  • Ομαλή και ορθή λειτουργία του καταστήματος
  • Διατήρηση του εκθετηρίου (καθαριότητα, διακόσμηση)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Θετική διάθεση προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Άψογη γνώση & χειρισμό Η/Υ για καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα της εταιρείας και την πλοήγηση στο ηλεκτρονικό κατάστημα
  • Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Ενδεικτικό ωράριο εργασίας Δευτέρα - Παρασκευή: 10:00 - 18:00 Σάββατο: 10:00 - 16:00
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.