Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/07/2020

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΔΥΣΗΣ ΥΠΟΔΗΣΗΣ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Σε ενδιαφέρει o κλάδος της μόδας και της λιανικής πώλησης και θέλεις να εργαστείς ως Full Time Υπάλληλος Λιανικής;
Είσαι  νέα και θέλεις να ξεκινήσεις να εργάζεσαι σε ένα ευχάριστο περιβάλλον ;                                                                                                                         Θεωρείς πως έχεις φιλοδοξία, διαθέτεις όρεξη και δυναμισμό;

Τότε έχουμε την δουλειά που σου ταιριάζει!

Ως Υπάλληλος καταστήματος ένδυσης, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Τακτοποίηση και παρουσίαση των προϊόντων
  • Τοποθέτηση τιμών και αντικλεπτικών συσκευών
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και η οργάνωσή τους

Απαραίτητα Προσόντα

Για την θέση του/της Υπαλλήλου καταστήματος ένδυσης χρειάζεσαι τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

  • Προϋπηρεσία 2 ετών τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση
  • Να διαθέτει προσωπικά κίνητρα
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Υψηλές δεξιότητες επικοινωνίας
  • Σωστή διαχείριση του χρόνου για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
  • Φιλική και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες
  • Επιθυμία να γίνεις μέλος μιας μεγάλης ομάδας με κοινούς στόχους
  • Καλή σχέση με την τεχνολογία

Παροχές

  • Bonus
  • την ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε ένα μοντέρνο περιβάλλον εργασίας
  • την δυνατότητα να εργαστείς σε ένα νεανικό ομαδικό εργασιακό περιβάλλον αναπτύσσοντας τις δεξιότητες σου
  • πλήρη ασφάλιση ενσήμων και μισθό με ό,τι προβλέπεται βάσει νόμου
  • Δυνατότητα υψηλότερων αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενες, που συγκεντρώνουν τα παραπάνω χαρακτηριστικά, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία.