Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/10/2017

Business Sales Representative (Ξάνθη) (722/ 72722)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου τηλεπικοινωνιακού παρόχου, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Business Sales Representatives (Ξάνθη)

Περιγραφή Θέσης

•      Διερεύνηση αναγκών με στόχο την έναρξη συνεργασίας με νέους εταιρικούς πελάτες κινητής & σταθερής τηλεφωνίας

•      Προώθηση νέων υπηρεσιών και προϊόντων σταθερής & κινητής τηλεφωνίας

•       Αναγνώριση και αποτελεσματική κάλυψη αναγκών υφιστάμενων & δυνητικών πελατών

•       Διατήρηση πελατειακής βάσης και αξιολόγηση νέων ευκαιριών στην αγορά

•       Συνολική ευθύνη για την άριστη εμπειρία των εταιρικών πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

•       Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στο χώρο των  τηλεπικοινωνιών (κινητής ή σταθερής)

•       Εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες (Smartphone, M2M, Applications , Fleet management)

•       Άριστη γνώση Η/Υ

•       Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

•       Πελατοκεντρική προσέγγιση και ικανότητα εστίασης στο αποτέλεσμα

•       Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

·         Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·         Εκπαίδευση, συνεχής ενημέρωση και παροχή εργαλείων για αποτελεσματική απόδοση