Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/01/2022

Πωλήτρια / Make Up Artist

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ALOVA Α.Ε. που αντιπροσωπεύει στην Ελλάδα την μάρκα MESAUDA MILANO, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της, αναζητά υποψήφιες για την θέση της ΠΩΛΗΤΡΙΑΣ / MAKE-UP ARTIST, για την Αττική.

Περιγραφή Θέσης:
  • Υπεύθυνη για την εξυπηρέτηση των πελατών
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Καθημερινό report πωλήσεων
  • Διαχείριση αποθεμάτων (απογραφές, αξιολόγηση αποθεμάτων, πρόταση παραγγελιών ώστε να μην υπάρχουν ελλείψεις)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη ευγενής και δυναμική προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Πάθος για την ομορφιά και υψηλά αποτελέσματα
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Άριστες ικανότητες συνεργασίας & επικοινωνίας
  • Εμπειρία στις πωλήσεις καλλυντικών
  • Σπουδές στον τομέα της αισθητικής & μακιγιάζ

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύστημα bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυναμικό & υγιές περιβάλλον εργασίας