Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/6/2019

Project manager - Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην εξαγωγή ιατρικών ειδών, ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για την κάλυψη της θέσης του Project manager - Υπάλληλος Γραφείου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Κύρια καθήκοντα

  • Επίλυση καθημερινών προβλημάτων
  • Υποστήριξη Ομάδας διοίκησης
  • Οργάνωση μικρής ομάδας και σχεδιασμός εργασιών.
  • Ανάλυση στατιστικών δεδομένων
  • Καταχώρηση δεδομένων
  • Οργάνωση και ανάληψη project με στενά χρονοδιαγράμματα (όπως, επενδυτικά προγράμματα, μηχανοργάνωση, οργάνωση

Θετικά θα εκτιμηθούν τα εξής:

  • Γνώση προγραμμάτων ERP (Atlantis - Soft1 κτλ)
  • Χειρισμός CRM
  • Η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κατέχει πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Έχει προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνωρίζει καλά αγγλικά
  • Άριστη γνώση Microsoft Office (Excel , Word, Outlook)
  • Οργανωτικός/η
  • Έχει όρεξη για σκληρή δουλειά σε ένα πολύ απαιτητικό περιβάλλον όπου η προτεραιοποίηση των εργασιών και των στόχων αποτελεί καθημερινότητα

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει μισθό, ασφάλιση αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας.