Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/02/2021

Προωθητές /τριες σε σταθερά σημεία πώλησης

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η IN GROUP, ζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας

ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ – ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ
Για Μικρά Σημεία Πώλησης

Ο ρόλος περιλαμβάνει αρμοδιότητες όπως:

  • Ενημέρωση και καθοδήγηση καταναλωτών στα σημεία πώλησης (ψιλικά & περίπτερα) σχετικά με τα χαρακτηριστικά και τις τεχνικές προδιαγραφές προϊόντων αλλά και αναλωσίμων τους
  • Άρτια εξυπηρέτηση και διαχείριση αποριών και λοιπών θεμάτων
  • Επίτευξη ημερήσιων στόχων πώλησης

Σταθερό Πρόγραμμα: 5μερη – 5ωρη απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυναμικά άτομα με έφεση στην πώληση και στόχευση στο αποτέλεσμα
  • Άτομα εξωστρεφή, ευγενικά κι ικανά να επικοινωνήσουν σωστά τα χαρακτηριστικά των προϊόντων στους καταναλωτές.
  • Άτομα που αγαπούν την επαφή με το καταναλωτικό κοινό και μπορούν να αφουγκραστούν τις ανάγκες του.
  • Εμπειρία σε προγράμματα προώθησης ποτού ή καπνικών προϊόντων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Παροχές

Η εταιρεία Παρέχει:
  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (Καθαρές αποδοχές σταθερού 5ώρου προγράμματος: Μιn 600 net)
  • Απόδοση bonus βάσει μηναίων στόχων
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Πρόγραμμα συνεχούς ροής καθ’ όλη την διάρκεια του έτους
  • Συνεχής εκπαίδευση & υποστήριξη της ομάδας