Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2023

Πωλητής / Πωλήτρια B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H Βιομηχανία ζύμης «ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΖΥΜΗ Ι.Κ.Ε.» με υποκατάστημα στις Αχαρνές Αττικής αναζητά Πωλητή B2B για τον νομό Αττικής.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων .
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου ή Τ.Ε.Ι.
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Προϋπηρεσία 3ετή σε αντίστοιχη θέση .
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ.

Προφίλ υποψηφίου:

  • 1% πιο αισιόδοξος από ότι απαισιόδοξος
  • Δυναμικός χαρακτήρας με αναπτυγμένες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες .
  • Ήθος , υπευθυνότητα, συνέπεια, οργάνωση, ομαδικότητα.
  • Εμπορική αντίληψη , διάθεση για ανάπτυξη και εξέλιξη.
  • Φιλόδοξός

Παροχές

  • Καθαρός Μισθός 1.000 ευρώ. & bonus μηνιαίο
  • Εταιρικό τηλέφωνο & αυτοκίνητο
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Οικογενειακό Περιβάλλον