Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2021

Σερβιτόρος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΠΟΚΟΡΩΝΑΣ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Όμιλος SeaCrete Hotels και τα ξενοδοχεία Kiani Beach Resort 5* και Kalyves Beach Hotel 4*, που βρίσκονται στην περιοχή του Αποκόρωνα Χανίων, επιθυμεί να ενισχύσει την ομάδα του με νέους επαγγελματίες, εξειδικευμένους στο χώρο του Service.

Στα SeaCrete Hotels στοχεύουμε σε μια εταιρική κουλτούρα που προάγει τη συνεργασία και προσανατολίζεται στην εξυπηρέτηση του πελάτη. Τον ιδανικό υποψήφιο τον χαρακτηρίζει η ομαδικότητα, η ευχάριστη προσωπικότητα και οι επικοινωνιακές του δεξιότητες.

Βασικά καθήκοντα:

  • Προετοιμασία εστιατορίου
  • Εξυπηρέτηση των πελατών
  • Μεταφορά λερωμένων πιάτων, ποτηριών και μαχαιροπίρουνων στην κουζίνα
  • Καθαρισμός και στρώσιμο τραπεζιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία, ιδανικά σε all inclusive ξενοδοχείο
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Η γνώση της Γερμανικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα παροχής υψηλών υπηρεσιών με προσανατολισμό στον πελάτη

Παροχές

  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Διαμονή (για τους υποψήφιους που δεν διαμένουν στην περιοχή των Χανίων)
  • Πλήρης διατροφή