Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/01/2023

Χειριστής Μηχανών Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΟΡΩΠΊ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλεις να εργαστείς σε μια μεγάλη πολυεθνική εταιρεία, στον τομέα του πλαστικού με εξαγωγικη δραστηριότητα στην Ευρώπη, Αμερική και Αυστραλία ως Χειριστής Μηχανών Παραγωγής; Για την μετακίνηση των εργαζόμενων η εταιρεία παρέχει λεωφορείο.

Αν η απάντηση είναι ναι τότε, η θέση του Χειριστή Μηχανών Παραγωγής σε μία από τις μεγαλύτερες και πιο εκσυγχρονισμένες βιομηχανίες με έδρα το Κορωπί είναι για σένα!

Οι αρμοδιότητες του Χειριστή Μηχανών Παραγωγής είναι:
  • Χειρισμός των μηχανών παραγωγής
  • Διασφάλιση σωστής λειτουργίας των μηχανών παραγωγης
  • Ενημέρωση του Προϊσταμένου βάρδιας σχετικά με την απόδοση των μηχανων και αναφορά πιθανών προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Χειριστής Μηχανών παραγωγής θα πρέπει να έχει:

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Εξοικείωση με την χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητή προηγούμενη εμπειρία στο χειρισμό μηχανών παραγωγής σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Ομαδικότητα
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Η εταιρεία για την θέση χειριστή Μηχανών Παραγωγής παρέχει :

  • Άνταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μόνιμη στελέχωση
  • Μετακίνηση με εταιρικό λεωφορείο

Ονομάζομαι Ισμήνη Γράψα για οποιαδήποτε απορία σχετικά με την θέση του Χειριστή Μηχανών Παραγωγής μπορείς να με καλέσεις στο +30 6941400209
#jobsengineering

Είσαι μηχανικός και αναζητάς το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα στους κλάδους των ΑΠΕ, των Κατασκευών και της Βιομηχανίας; Οι εξειδικευμένοι σύμβουλοι μηχανικών της Randstad σε περιμένουν για 15’ συνεντεύξεις στα 1:1 virtual chat rooms για να σου συστήσουν διαφορετικές επαγγελματικές ευκαιρίες την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου. Κάνε ΕΔΩ την εγγραφή σου!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.