Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/09/2022

Μηχανολόγος - Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Ανώνυμη Μελετητική και Κατασκευαστική Τεχνική Εταιρεία ΒΙΕΝΤΕΡ, αναζητά για τα κεντρικά της γραφεία στα Γλυκά Νερά Αττικής τον/την κατάλληλο/η: Μηχανολόγος - Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για μόνιμη εργασία στο Τεχνικό Τμήμα.

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση Βιομηχανικών & Ενεργειακών έργων
  • Συμμετοχή σε εκπόνηση προσφορών έργων
  • Project management έργων
  • Μελέτες – συντονισμός μελετών
  • Παρακολούθηση υπεργολάβων έργων
  • Επιμετρήσεις – πιστοποιήσεις, επιβλέψεις έργων που έχει αναλάβει η Εταιρεία, με αναφορά στον Διευθυντή Έργων της Εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, γνώση MS OFFICE
  • Άριστη γνώση AUTOCAD
  • Ικανοποιητική γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Επιθυμητή Εμπειρία σε Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις & Σχεδιασμό Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

Παροχές

  • Πενθήμερη 8ωρη απασχόληση
  • Συνεχή εκπαίδευση και εξέλιξη
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο περιβάλλον