ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Προσωπικό Φύλαξης - Security Officers

Κατηγορία: Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η HB Body ABEE, όμιλος εταιριών/βιομηχανιών προϊόντων επαναβαφής αυτοκινήτων με εξαγωγική δραστηριότητα και ηγετική θέση στην εγχώρια αγορά, επιθυμεί να στελεχώσει για το τμήμα της Ασφάλειας με έδρα τη ΒΙΠΕ Σίνδου, Θεσαλονίκης:

Προσωπικό Φύλαξης (Security Officer)
Ref: SO21

Καθήκοντα εργασίας:

  • Παροχή ασφαλών υπηρεσιών φύλαξης με βάση τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Έλεγχος εισόδου και εξόδου πελατών, προσωπικού και άλλων προσώπων, καθώς και αντικειμένων στις εγκαταστάσεις της εταιρίας
  • Φύλαξη χώρων, περιουσιών και προσώπων μέσω περιπολιών φύλαξης (patrol)
  • Διαχείριση κρίσεων και έκτακτων καταστάσεων στο χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2-3 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (κατά προτίμηση σε μεγάλες βιομηχανικές μονάδες) ή σε ιδιωτική εταιρία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας με εμπειρία στη φύλαξη μεγάλων χώρων
  • Άδεια εργασίας προσωπικού φύλαξης θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε εναλλασσόμενες βάρδιες
  • Eκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους)
  • Δίπλωμα οδήγησης τύπου Β
  • Πολύ καλή φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση
  • Επαγγελματική και ηθική συμπεριφορά
  • Εχεμύθεια

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση
  • Ολοκληρωμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας