Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/9/2020

Πωλητές/τριες D2D και B2B

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από μεγάλη εταιρία ενέργειας ζητούνται Πωλητές/τριες door to door και B2B για το κατάστημά της στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές αρμοδιότητες της θέσης εργασίας
  • Ανεύρεση νέων πελατών
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Παρακολούθηση & υποστήριξη πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων
  • Επίτευξη μηνιαίων και ετήσιων στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα πρώτης επαφής με δυνητικούς πελάτες
  • Εχεμύθεια, σοβαρότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων Office (MS Office / Libre Office)
  • Αίσθημα ευθύνης, διορατικότητα, ενθουσιασμός, μεθοδικότητα και ευελιξία στις δημόσιες σχέσεις
  • Εξαιρετική ικανότητα παρουσίασης, επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Οργανωτικό άτομο με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Επιθυμητή κάρτα ανεργίας

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων