Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/10/2021

Τεχνικός (Ψυκτικός ή Ηλεκτρολόγος) / Ex van Διανομέας

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ταχέως αναπτυσσόμενη επιχείρηση στον τομέα της παροχής υπηρεσιών καθαριότητας, η Dragon Clean ΕΠΕ, αναζητά Τεχνικό / Ex van Διανομέα για τον νομό Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες

  • Διενέργεια διαγνωστικών ελέγχων
  • Διαχείριση εξοπλισμού και ανταλλακτικών
  • Υπεύθυνος για τη σωστή χρήση του εξοπλισμού
  • Υπεύθυνος για τον αποτελεσματικό προγραμματισμό ραντεβού διασφαλίζοντας την ικανοποίηση του πελάτη
  • Έκτακτες επισκευές και συντηρήσεις εγκαταστάσεων
  • Συμμετοχή σε άλλα έργα του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ / ΙΕΚ ( ψυκτικός ή ηλεκτρολόγος)
  • Τεχνικός λευκών συσκευών
  • Ευγένεια, υπευθυνότητα, οργάνωση και ευελιξία
  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από στόχους
  • Πειστικότητα και ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Ευχέρεια μετακινήσεων
  • Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εργατικότητα, αγάπη για το αντικείμενο

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας