Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/07/2021

Στέλεχος Προώθησης Ακινήτων

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΑΘΗΝΑ / ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Ζητείται Στέλεχος Προώθησης Ακινήτων από όμιλο εταιρειών.

Ενδεικτικά και όχι περιοριστικά καθήκοντα:

  • Υποδείξεις ακινήτων σε δυνητικούς πελάτες ή και μεσίτες και follow up σχετικών επαφών
  • Έρευνα αγοράς ακινήτων ανταγωνιστικών και παρακολούθηση αγοράς ακινήτων – ετοιμασία σχετικών reports
  • Επαφές με πελάτες και μεσίτες για ενημέρωση διαθέσιμων ακινήτων του Ομίλου
  • Προετοιμασία εντύπων και εγγράφων προώθησης ακινήτων
  • Συντήρηση παρακολούθηση αρχειοθέτησης αρχείου
  • Προετοιμασία υλικού καταχώρησης και δημοσίευση - παρακολούθηση καταχωρήσεων ακινήτων σε websites αγγελιών.
  • Διαχείριση βάσης δεδομένων επαφών ανά ακίνητο
  • Αποστολές προσφορών και υλικού ακινήτων ομίλου σε δυνητικούς πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Διετή εμπειρία στον κλάδο των ακινήτων σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές, λεκτικές και γραπτές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Μέσο μεταφοράς (μηχανή ή αυτοκίνητο)
  • Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα η ευχάριστη προσωπικότητα, καλή επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές ικανότητες.
  • Απαραίτητη προϋπόθεση για τους άρρενες υποψήφιους είναι να έχουν εκπληρωθεί οι στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Παροχές

Η αμοιβή είναι αναλόγως προσόντων ενώ παρέχεται εταιρικό κινητό και αποζημίωση καυσίμων.

Προσφέρονται άριστες συνθήκες εργασίας  και  προοπτικές εξέλιξης.