Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/4/2021

Υπεύθυνος/η Καταστήματος Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η KSM HR, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπεύθυνο/η Καταστήματος Λιανικής

Πρόκειται για κατάστημα που δραστηριοποιείται στο χώρο της αργυροχοΐας από το 1994 με ηγετική παρουσία σε Ελλάδα και εξωτερικό.

Τόπος Εργασίας: Παιανία

Καθήκοντα:

• Φροντίδα για την καθημερινή εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
• Διαχείριση του προσωπικού και των λειτουργικών διαδικασιών του καταστήματος, με στόχο την επίτευξη πωλήσεων και ικανοποίησης των πελατών
• Εξυπηρέτηση πελατών
• Συντονισμός και υποστήριξη της ομάδας πωλητών
• Διευθέτηση παραπόνων πελατών με σκοπό να διαφυλαχθεί η φήμη του καταστήματος
• Επιθεώρηση των χώρων του καταστήματος και επίλυση οποιουδήποτε ζητήματος τυχόν ανακύψει
• Παρακολούθηση των επιπέδων αποθεμάτων και των αγορών και διασφάλιση ότι παραμένουν εντός προϋπολογισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ:

• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες με πελατοκεντρική διάθεση
• Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
• Οργανωτικές ικανότητες
• Υπευθυνότητα και συνέπεια
• Επαγγελματισμός
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση λιανικής τουλάχιστον 2 ετών

Παροχές

H εταιρεία προσφέρει:

• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας, με συνεχείς δυνατότητες εξέλιξης
• Μισθός και παροχές ανάλογες των προσόντων

Θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων