Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/1/2023

Store Manager - Πυλαία

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Τα Λητώ, τα Βρεφικά Πολυκαταστήματα, με ηγετική θέση στον κλάδο, ζητούν Διευθυντή/ντρια για την στελέχωση του καταστήματος στην Πυλαία, επί του Εμπορικού Πάρκου Florida 2, 11ο χλμ, δεξιά πλευρά, Δ.Ο. Θεσσαλονίκης - Αεροδρομίου.

Με πολλή αγάπη και φροντίδα, προσφέρουμε στη μαμά και το μωρό τα πλέον αξιόπιστα και ασφαλή προϊόντα, διαθέτοντας παράλληλα χρήσιμες και πρωτοποριακές υπηρεσίες για μία πιο άνετη, όμορφη και ξεκούραστη καθημερινότητα!Με το εξειδικευμένο προσωπικό και τα καινοτόμα προϊόντα μας, ζούμε κι εμείς τον ερχομό κάθε μωρού μοναδικά. Συμβουλεύουμε και καθοδηγούμε τους νέους γονείς με εύκολες και λειτουργικές λύσεις από την γέννηση μέχρι και τα πρώτα χρόνια της ανάπτυξης.

Βασικές αρμοδιότητες θέσης :

  • Διασφάλιση της ομαλής και αποδοτικής λειτουργίας του καταστήματος
  • Προσήλωση στην επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων της εταιρίας
  • Διαχείριση και εκπαίδευση προσωπικού
  • Εξασφάλιση της τήρησης των κανόνων και των διαδικασιών της επιχείρησης
  • Έλεγχος των αποθεμάτων και οργάνωση της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στην διεύθυνση πολυκαταστήματος ή μεγάλου καταστήματος ανεξαρτήτως κλάδου
  • Εμπειρία στην οργάνωση και την διοίκηση ομάδας
  • Ικανότητα στην επικοινωνία και την καλλιέργεια ομαδικού πνεύματος
  • Υπευθυνότητα, οργάνωση, συνέπεια
  • Πελατοκεντρική κουλτούρα με προτεραιότητα την ικανοποίηση του πελάτη
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής
  • Ικανοποιητική γνώση Η/Υ , MS OFFICE και εμπορικών προγραμμάτων
  • Επαρκής γνώση της Αγγλικής

Παροχές

Προσφέρουμε :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και σχήμα bonus
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Για τους επικρατέστερους υποψηφίους/ες θα ζητηθούν συστάσεις.