Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/02/2023

Υπεύθυνος/η Πρωινών

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΤΜΟΣ | ΠΑΤΜΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Το Βραβευμένο 5* ξενοδοχείο PATMOS AKTIS
που βρίσκεται στην Πάτμο
αναζητά για την τουριστική περίοδο 2023

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες

• Υπεύθυνος διαχείρισης της ομάδας της πρωινής βάρδιας
• Παροχή άριστου σέρβις για τη διασφάλιση της ικανοποίησης του πελάτη
• Στήσιμο τραπεζιών και διατήρηση της σάλας του πρωινού και beach bar τακτοποιημένης
• Παροχή πληροφοριών για το μενού
• Λήψη παραγγελιών των πελατών και σερβίρισμα φαγητού και ποτών

Απαραίτητα προσόντα

• Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Βασική γνώση κρύας και ζεστής κουζίνας
• Γνώση των κανόνων υγείας και ασφάλειας σε μια κουζίνα
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες
• Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων και επίλυσης προβλημάτων
• Ικανότητα οργάνωσης
• Εξυπηρετικότατα, ευγένεια, φιλικότητα
• Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρία μας προσφέρει:

• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον
• Διαμονή σε 2κλινο δωμάτιο πολύ κοντά στο ξενοδοχείο που παρέχει WiFi, TV, κλιματισμό, μικρό ψυγείο και κοινόχρηστο πλυντήριο ρούχων
• Διατροφή: τρία (3) γεύματα ημερησίως
• Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Διαχειριζόμαστε όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.
Αποστολή βιογραφικών & αιτήσεων με πρόσφατη φωτογραφία στο
e-mail: hr@patmosaktis.gr