Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/2/2019

Υπάλληλος Γραφείου Διοικητικής και Γραμματειακής Υποστήριξης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία φωτογράφισης εκδηλώσεων στην Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου Γραμματειακής Υποστήριξης, με γνώσεις λογιστικής

Καθήκοντα

    • Απασχόληση σε γραμματειακή υποστήριξη
    • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
    • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση των πελατών
    • Οργάνωση, αρχειοθέτηση και ενημέρωση ηλεκτρονικών αρχείων
    • Υπόλοιπη απασχόληση σε στοιχειώδεις λογιστικές εργασίες
    • Έκδοση παραστατικών (τιμολόγια και αποδείξεις παροχής υπηρεσιών)
    • Προετοιμασία φακέλου με τα παραστατικά (τιμολόγια προμηθευτών και εκδοθέντα παραστατικά) και αποστολή του στα συνεργαζόμενα με την εταιρία λογιστικά γραφεία

    Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/-ες, όπως αποστείλουν πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Πτυχίο ΤΕΙ λογιστικής.
    • Επαγγελματική εμπειρία σε λογιστήριο 1-3 ετών.
    • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
    • Καλή γνώση Η/Υ (Windows, MS Office).
    • Μεθοδικότητα και ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας.
    • Σοβαρή, ευχάριστη και συνεργάσιμη προσωπικότητα.

    Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως εμπειρίας και προσόντων και σταδιοδρομία σε εξαιρετικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

    Πρόσθετα επιθυμητά προσόντα

    Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

    Παροχές

    • Πλήρης απασχόληση
    • Ασφάλιση
    • Σταθερός μισθός
    • Ευχάριστό περιβάλλον εργασίας