Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/07/2018

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχείου στη Σκιάθο,

αναζητά υποψήφια για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Περιγραφή Θέσης

  • Καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων ξενοδοχείου.
  • Ωράριο 8ωρο.

Η θέση αφορά απασχόληση μέχρι τις 30/09/2018.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τις υποψήφιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα (1) έτος σε αντίστοιχη θέση.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ευχάριστη και ευγενική διάθεση.
  • Καλή γνώση ελληνικών (σε περίπτωση αλλοδαπών υποψηφίων).

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Διαμονή