Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/1/2023

Βιομηχανικός Σχεδιαστής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Παραγωγική μονάδα με ηγετική θέση στην αγορά της Ελλάδος, με έδρα στη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Βιομηχανικό Σχεδιαστή.

Αρμοδιότητες:

  •  Δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων των προϊόντων της εταιρείας
  •  Δημιουργία και οργάνωση τεχνικών φακέλων
  •  Συμμετοχή στον ποιοτικό έλεγχο προϊόντων (συμφωνία σχεδίου - Προϊόντος)
  • Υποστήριξη τμήματος προμηθειών

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απαραίτητη προϋπηρεσία σε βιομηχανική μονάδα άνω των 5 ετών
  •  Απαραίτητα γνώση του software SOLIDWORKS (CAM, CAD)
  •  Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ αντίστοιχου αντικειμένου
  • Έλεγχος  Συμφωνίας σχεδίου - Προϊόντος
  •  Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  •  Θέληση για εργασία
  •  Να λειτουργεί με κανόνες
  •  Επικοινωνιακές ικανότητες & Ομαδικό πνεύμα
  •  Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  •  Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  •  Καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  •  Πλήρης απασχόληση
  •  Δυνατότητα εξέλιξης
  •  Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  •  Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό & αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  •  Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση