Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/07/2020

Marketing Associate

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία αναζητά στελέχη που θα ενταχθούν στο ανθρώπινο δυναμικό μας και θα προωθήσουν την αποστολή και την επιχειρηματική μας φιλοσοφία.  Αυτή είναι μια πραγματική ευκαιρία αλλαγής καριέρας για άτομα που θέλουν να αναλάβουν ευθύνες και επιθυμούν να συνεισφέρουν στην ανάπτυξή μας, χτίζοντας παράλληλα μια επιτυχημένη καριέρα στον τομέα του Marketing.

Οι αρμοδιότητες των συνεργατών μας θα αφορούν

• Αξιοποίηση δικτύου επαφών και ανάπτυξη πελατολογίου

• Δημιουργία και υλοποίηση προωθητικών ενεργειών

• Ενημερώνει / εκπαιδεύει τους συνεργάτες για καινούργιες ενέργειες/τεχνικές

• Άψογη εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Ικανότητα άριστης επικοινωνίας και διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού (ομαδικό πνεύμα)

• Άψογος χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου στην ελληνική

• Άνεση στις δημόσιες σχέσεις

• Ενδιαφέρον για σταδιοδρομία και εξέλιξη στον συνεχώς αναπτυσσόμενο χώρο του Marketing

• Προϋπηρεσία σε θέσεις προώθησης και πωλήσεων, θα εκτιμηθεί

• Κατάρτιση σε τεχνικές Marketing (Επιθυμητή όχι απαραίτητη)

• Άμεση διαθεσιμότητα

Παροχές

• Υψηλές αμοιβές και εξαιρετικά ανταγωνιστικά bonus

• Δυνατότητα και προοπτικές σταθερής συνεργασίας σε ένα φιλικό και νεανικό περιβάλλον

• Διαρκής εκπαίδευση από καταξιωμένα στελέχη και εμπλουτισμός καθηκόντων

• Εξαιρετικές συνθήκες ανάπτυξης σε ένα αξιοκρατικό περιβάλλον

• Δυνατότητα ταξιδίων

Στην εταιρία μας γνωρίζουμε ότι σημασία έχει αυτό που ΕΣΥ θέλεις να κάνεις, έτσι φροντίζουμε να σου δώσουμε τα εφόδια να υλοποιήσεις τα όνειρα και να πετύχεις τους προσωπικούς στόχους σου ΜΑΖΙ ΜΑΣ!
Στείλε μας το βιογραφικό σου και σύντομα η ομάδα του HR θα επικοινωνήσει μαζί σου.