Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/07/2023

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β (Κλάδος Horeca)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΦΛΩΡΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία MARKET SERVICE ΛΑΖΟΥΛΑΣ Π.ΜΟΝ ΕΠΕ με πολυετή παρουσία στο χώρο του εμπορίου καταναλωτικών αγαθών Ho.Re.Ca και Logistics (Pepsi, Tasty, Ζαγόρι, illy, Dimello), αναζητά πωλητή / πωλήτρια για την επέκταση του δικτύου πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Πώληση, ενημέρωση και προώθηση των προϊόντων της εταιρίας στις περιοχές ευθύνης(Καστοριάς και Φλώρινας)
  • Διαχείριση ενεργού πελατολογίου
  • Ανάπτυξη πελατολογίου σε υπάρχουσες & νέες περιοχές
  • Εξυπηρέτηση πελατών και after sales service
  • Υπεύθυνος για την επίτευξη στόχων πωλήσεων της περιοχής ευθύνης
  • Καθημερινή επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας, διασφαλίζοντας την ομαλή συνεργασία με το πελάτη και τη τήρηση της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυναμική προσωπικότητα με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχέρεια στις διαπραγματεύσεις
  • Εμπειρία στις πωλήσεις καταναλωτικών αγαθών
  • Εμπειρία στην προώθηση και πώληση προϊόντων
  • Ερασιτεχνική άδεια οδήγησης
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (MS OFFICE)
  • Αξιοπρεπή παρουσία, υπευθυνότητα & συνέπεια
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ (θα θεωρηθεί ως προσόν)

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης μηνιαίων στόχων επί των πωλήσεων
  • Εταιρικό ΙΧ