Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/06/2020

Θέση Γραμματείας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Μεταπτυχιακό (MSc)

Διαφημιστική εταιρεία (Digital Agency) με έδρα στην Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει έναν/μία (1) γραμματέα με σχέση εργασίας αορίστου χρόνου.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/
Προϋπηρεσία 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
Επικοινωνιακός χαρακτήρας με άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
Οργανωτικές ικανότητες
Υπευθυνότητα και εχεμύθεια

Βασικές αρμοδιότητες:
Παροχή υποστήριξης στη διοίκηση
Προετοιμασία προσφορών σε πελάτες. Προετοιμασία επιστολών και άλλων εγγράφων, όπως παρουσιάσεις κ.α
Οργάνωση και αποθήκευση εγγράφων και πληροφοριών, έντυπων και ηλεκτρονικών
Αρχειοθέτηση
Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου
Τιμολόγηση πελατών και βασικές λειτουργίες λογιστικής

Παροχές

Η εταιρεία μας προσφέρει ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και τη δυνατότητα προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης.