Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/08/2022

Τεχνίτης/τρια Κουφωμάτων (Έδρα Δρυμός Θεσσαλονίκης)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κατασκευαστικό τομέα, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Τεχνίτης/τρια Κουφωμάτων
(Έδρα Δρυμός Θεσσαλονίκης)

Περιγραφή Θέσης
• Συμμετοχή στη διαδικασία παραγωγής κουφωμάτων αλουμινίου
• Οξυγονοκόλληση αλουμινίων και σιδήρων
• Βοηθητικές εργασίες στη διαδικασία παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Ένα (1) – τρία (3) έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Απόφοιτος/η Γυμνασίου-Λυκείου/ΕΠΑΛ/ΙΕΚ
• Ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές δεξιότητες
• Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία