ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Εργάτης Ταπητοκαθαριστηρίου

Κατηγορία: Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΒΙ.ΠΕ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ζητείται Εργάτης στον τομέα καθαρισμού χαλιών και συναφών ειδών σε εταιρεία καθαριστηρίων - ταπητοκαθαριστηρίων στην ΒΙ.ΠΕ. Ωραιοκάστρου.

Αρμοδιότητες:

  • Χειρωνακτική εργασία
  • Υπευθυνότητα στο χειρισμό μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση και εμπειρία σε περιβάλλον παραγωγής με μηχανές
  • Ικανότητα εξυπηρέτησης πελατών / Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες θα εκτιμηθούν
  • Όρεξη για δουλειά και διάθεση για εξέλιξη
  • Αίσθημα ευθύνης και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Bonus επίτευξης στόχων - παραγωγικότητας

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.