Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/5/2023

Σύμβουλος Εταιρικών Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης:

Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την παροχή ολοκληρωμένης εξυπηρέτησης του Δικτύου Συνεργατών.Ειδικότερα θα φροντίζει για την δημιουργία - ανάπτυξη αλλά και την υποστήριξη του υπάρχον Δικτύου Συνεργατών/πελατολογίου, στην Θεσ/νίκη, προωθώντας τα προϊόντα που απευθύνονται σε Επιχειρήσεις του κλάδου Κινητής Τηλεφωνίας, πραγματοποιώντας καθημερινά επισκέψεις σε επιχειρήσεις της ευρύτερης περιοχής.

Απαραίτητα Προσόντα

Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας.
Δίπλωμα οδήγησης Β΄κατηγορίας
Άριστη γνώση Αγγλικών και χρήση Η/Υ
Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ ή ισοδύναμο
Υψηλή επικοινωνιακή ικανότητα

Παροχές

Σταθερός μισθός , Εταιρικό αυτοκίνητο
Εταιρικό κινητό και tablet
Βonus
Ένσημα και ασφάλιση
Ευκαιρία εξέλιξης