Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/9/2022

Οδηγό Κλαρκ (Περονοφόρου) - Υπέυθυνο Παραγγελιών

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη εταιρία λιανικής e-shop - marketplace με ηγετική θέση στον χώρο της Πληροφορικής, στα πλαίσια της δυναμικής ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Οδηγό Κλαρκ (Περονοφόρου) - Υπέυθυνο Παραγγελιών. Ως Οδηγός Κλαρκ (Περονοφόρου) - Υπεύθυνος Παραγγελιών θα ανήκετε στο Τμήμα Αποθήκης/Παραγγελιών και θα αναφέρεστε στον Warehouse Manager της εταιρείας.

Οι αρμοδιότητες της θέσης σας
  • Χειρισμός πετρελαιοκίνητου Κλαρκ (Περονοφόρου)
  • Παραλαβή, Προετοιμασία και Τεχνικός Έλεγχος των προϊόντων και των παραγγελιών
  • Τηλεφωνική επικοινωνία για την επίλυση τεχνικών θεμάτων με τους τελικούς πελάτες
  • Σχολαστική παρακολούθηση της διαδικασίας των τεχνικών θεμάτων και παραγγελιών και ενεργή συμμετοχή στην επικοινωνία όλων των τμημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 έτη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητό Δίπλωμα/Άδεια οδήγησης κλαρκ (περονοφόρου)
  • Καλή ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας της ελληνικής γλώσσας (επιθυμητή και η αγγλική γλώσσα)
  • Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση των πελατών
  • Συνεχής υποστήριξη και aftersales service
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office, εξοικείωση με συστήματα ERP
  • Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του Σέρβις, της αποθήκης και του στοκ των εμπορευμάτων
  • Ομαδικό πνεύμα, οργάνωση, αποτελεσματική διαχείριση χρόνου, ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων

Παροχές

  • 5νθήμερη εργασία (Δευτέρα - Παρασκευή)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές συνεχούς εξέλιξης
  • Διαρκή επιμόρφωση και εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι/ες να στείλουν το βιογραφικό τους επιθυμητά με φωτογραφία.

  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος
  • Μισθός: 650,00€ ανά μήνα
  • Εκπαίδευση: Γενικό Λύκειο (Απαιτείται)
  • Εμπειρία: Σέρβις Η/Υ, Laptops ή και Smartphones: 1 έτος (Απαιτείται)
  • Γλώσσα: Αγγλικά (Απαιτείται)
  • Διαθεσιμότητα βάρδιας: Ημερήσια βάρδια (Προτιμάται)