Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/9/2019

Πωλητής/-τρια Φαρμακείου

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Διδακτορικό (PhD)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο της ομορφιάς και της φροντίδας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη των πελατών ευθύνης του/ της (Αττική και επαρχία)
• Επίτευξη εμπορικών στόχων (ποσοτικών, ποιοτικών) που έχει θέσει η εταιρεία
• Reporting επισκέψεων και πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
• Τουλάχιστον (3) τρία έτη εμπειρίας σε ρόλο πωλήσεων
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη
• 'Aριστη διαπραγματευτική ικανότητα
• Διάθεση για εργασία, δυναμισμός & στοχοπροσήλωση

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μηνιαίο bonus
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητες εξέλιξης