Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/09/2019

Μηχανικός/ Συντηρητής Βάρδιας (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας τροφίμου, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση των μηχανολογικών εργασιών και επιδιόρθωση των προβλημάτων
• Επισκευή και συντήρηση του εξοπλισμού της παραγωγής
• Βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας και παρουσίαση προτάσεων
• Διάγνωση και επίλυση βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Τεχνικής Σχολής/ Τεχνικού Λυκείου/ ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας
• Τρία (3) - πέντε (5) έτη απαραίτητη προϋπηρεσία ως μηχανικός/ συντηρητής σε βιομηχανία, ιδανικά τροφίμων
• Εμπειρία ως πρακτικός μηχανικός
• Κάτοχος άδειας ασκήσεως επαγγέλματος αρχιτεχνίτη τεχνικού εγκαταστάσεων 2ης ειδικότητας (Π.Δ. 115/2012)
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ικανότητα εργασίας και απόδοσης υπό πίεση
• Οργάνωση, συνέπεια και ομαδικότητα
• Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυναμικό και ανταγωνιστικό περιβάλλον εργασίας