Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/8/2021

Τεχνικός φωτοαντιγραφικών μηχανών και εκτυπωτών (Service Engineer)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία με φωτοτυπικά μηχανήματα με έδρα στην Ν. Ιωνία ζητά Τεχνικό φωτοαντιγραφικών μηχανών και εκτυπωτών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Διάγνωση και επίλυση βλαβών
  • Την τεχνική υποστήριξη στον χώρο του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αντίστοιχη εκπαίδευση
  • Τουλάχιστον 2-3 έτη επαγγελματικής εμπειρίας σε μηχανές ή γεννήτριες
  • Καλή γνώση ηλεκτρολογικού, υδραυλικού και μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Εμπειρία σε εγκατάσταση μηχανοστασίου (επιθυμητή)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ. & μηχανής
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση Η/Υ
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, ευελιξία και αποτελεσματικότητα

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση