Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/3/2024

Υπάλληλος τμήματος customer service

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΥΛΩΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H SAKISPACK S.A., εταιρεία με πολυετή και δυναμική παρουσία στον χώρο της παραγωγής και εμπορίας χάρτινης συσκευασίας, στα πλαίσια της ενίσχυσης του ανθρωπίνου δυναμικού της αναζητά:

Υπάλληλο τμήματος customer service

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Kαταχώρηση και διαχείριση παραγγελιών στο ERP
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου και email
  • Υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας για την απρόσκοπτη διενέργεια των εργασιών που αποσκοπούν στην άριστη εξυπηρέτηση των πελατών

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 22950 44200, 6988855500.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Γνώση χειρισμού συστήματος ERP
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ,MS Office,Internet
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Σταθερής και πλήρη απασχόληση
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρία εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.