Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/12/2019

Υπάλληλος Γραφείου (έδρα Θεσσαλονίκη)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Συντονισμός και εκτέλεση οικονομικών και εμπορικών εργασιών
• Καταχώρηση κινήσεων αγορών,παραγωγής και προμηθειών στο μηχανογραφικό σύστημα SAP
• Έλεγχος καταχωρήσεων και οργάνωση γραφείου
• Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ, ιδανικά Οικονομικής/Λογιστικής κατεύθυνσης
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Επιθυμητή η γνώση προγραμμάτων ERP, ιδανικά γνώση προγράμματος SAP
• Ευχάριστη προσωπικότητα με αξιοπιστία και διάθεση για εργασία
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και συνέπειας

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας