Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/1/2022

Assistant Clinic Manager / Στέλεχος Πωλήσεων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών Cosmetic Derma Medical Group αναπτύσσεται και ζητά να προσλάβει άμεσα:

με έδρα τα Ιωάννινα.

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός εργασιών και καθοδήγηση ομάδας εργαζομένων με στόχο την εύρυθμη λειτουργία της κλινικής
  • Προσανατολισμός και συμβολή στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων της κλινικής
  • Διαμόρφωση κατάλληλων προτάσεων / λύσεων που να εξυπηρετούν τις ανάγκες του πελάτη με στόχο τη μεγιστοποίηση της ικανοποίησης και της κάλυψης των αναγκών του.
  • Προώθηση και διατήρηση της εικόνας της κλινικής εντός και εκτός του εργασιακού χώρου
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής με στόχο τη μεγιστοποίηση της απόδοσης της κλινικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης σχολής
  • Άριστη γνώση αγγλικών (η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί)
  • Ικανότητα επικοινωνίας, πειθούς και ομαδικής συνεργασίας
  • Οργάνωση, συνέπεια, υπευθυνότητα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα διαχείρισης και καθοδήγησης ομάδας εργαζομένων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη απασχόληση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Εργασία και προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν σύντομο βιογραφικό σημείωμα συνοδευόμενο από πρόσφατη επαγγελματική φωτογραφία.