Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/07/2018

Εταιρικοί Σύμβουλοι VODAFONE

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Έχεις κλίση και ενδιαφέρον για την Τεχνολογία;
Διαθέτεις αυτοπεποίθηση και πάθος για την εξυπηρέτηση πελατών;
Είσαι ομαδικός παίκτης;

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό της VODAFONE αναζητά Εξωτερικούς Πωλητές για τις περιοχές της Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης
Ο/η εργαζόμενος/η θα είναι υπεύθυνος/η για την επίσκεψη σε μικρές και μικρομεσαίες επιχειρήσεις προκειμένου να παρουσιάσει και να προωθήσει τις εταιρικές λύσεις που προσφέρει η Vodafone για επιχειρηματίες.

Πιο συγκεκριμένα θα πρέπει να:
• Παρέχει άριστη εξυπηρέτηση και διαχείριση εταιρικού πελατολογίου, τόσο για νέους όσο και για υπάρχοντες εταιρικούς πελάτες
• Αναγνωρίζει τις δυνατότητες διεύρυνσης πελατολογίου και να παρακολουθεί τον ανταγωνισμό της περιοχής ώστε να ανακαλύπτει ευκαιρίες ανάπτυξης
• Αναλύει με ακρίβεια τις ανάγκες του πελάτη προκειμένου να παρουσιάζει τις καταλληλότερες για αυτόν λύσεις
• Ενημερώνει ολοκληρωμένα και αποτελεσματικά τους πελάτες για τα προγράμματα και τις παροχές της Vodafone που βοηθούν την επιχείρησή τους

Απαραίτητα Προσόντα

• Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ ή άλλου αντίστοιχου
• Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β Computer literate
• Γνώσεις Η/Υ

• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
• Αυτοπεποίθηση για προσέγγιση νέων πελατών
• Ενθουσιώδης, με πάθος για την εξυπηρέτηση πελατών
• Ευχέρεια με την τεχνολογία και τις λύσεις που προσφέρει σε επιχειρήσεις
• Συνεχές ενδιαφέρον για τις εξελίξεις των υπηρεσιών και προϊόντων τεχνολογίας

Παροχές

• Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός
• Ένσημα και ασφάλιση
• Συνεχής εκπαίδευση
• Ευκαιρίες ανάπτυξης και ανέλιξης