Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/9/2019

Χειριστές/στριες Μηχανής Παραγωγής (Οινόφυτα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής πολυεθνικής εταιρείας τροφίμων, αναζητά τρία (3) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Χειρισμός, επίβλεψη και ρύθμιση συστημάτων αυτοματοποιημένης παραγωγής
• Εφαρμογή των διαδικασιών ορθής λειτουργίας και συντήρησης
• Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Πτυχίο ΕΠΑΛ / ΙΕΚ / ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας, Μηχανολογίας ή Αυτοματισμού
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε χώρο παραγωγής
• Καλή γνώση των εφαρμογών MS Office
• Καλή γνώση αγγλικών
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
• Σοβαρές προοπτικές εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.