Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/5/2021

Υπάλληλος Παραγγελιοληψίας & Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (γνώση ΕRP)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Αναζητούμε άτομα για στελέχωση του τμήματος "Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών & Παραγγελιοληψία" σε E-shop μόδας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου & τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραγγελιοληψία μέσω τηλεφώνου και social media
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών με την χρήση μηχανογραφημένου συστήματος αποθήκης (ERP)

Απαραίτητα Προσόντα

Μ Ο Ν Ο ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΓΝΩΣΕΙΣ ERP ΘΑ ΠΡΟΩΘΟΥΝΤΑΙ.
H εταιρία αναζητά ιδανικά ο/η ενδιαφερόμενος/η να γνωρίζει το πρόγραμμα της SOFT1.

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετη στη χρήση ERP λογισμικών και CRM
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου και μέσω Social Media
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες & συνεργασία
  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Επαγγελματισμός, συνέπεια & οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ευχάριστο & νεανικό περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερός μισθός
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Εκπαιδεύσεις
  • Σύγχρονα δομημένο σύστημα διαχείρισης πελατών, παραγγελιών & προϊόντων