Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/07/2019

Business Development Consultant

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Παροχής Ενεργειακών Υπηρεσιών VCC LTD GREECE, ζητεί να προσλάβει άτομο για το Τμήμα Επιχειρηματικής Ανάπτυξης (Βusiness Development) της εταιρείας, με έδρα την Αθήνα. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να είναι κάτοχοι πτυχίου ή μεταπτυχιακού τίτλου σε συναφή κλάδο.

Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

- Επικοινωνία με οργανισμούς και επιχειρήσεις για παρουσίαση των υπηρεσιών της εταιρείας

- Οργάνωση σεμιναρίων και παρουσιάσεων

- Επικοινωνία με εταιρικούς πελάτες για ανίχνευση μελλοντικών αναγκών

- Ετοιμασία έντυπου και ηλεκτρονικού υλικού, σχετικού με τις υπηρεσίες της εταιρείας

- Διαχείριση και ενημέρωση των social media και της ιστοσελίδας της εταιρείας

Για περισσότερες πληροφορίες ή για αποστολή βιογραφικού στο info@vcc.com.gr

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο ή μεταπτυχιακός τίτλος σε συναφή κλάδο