Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2019

Υπεύθυνος Πωλήσεων περιοχής (Area sales manager)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Νεοσύστατη εταιρεία με προϊόντα βιομηχανικής κάνναβης αναζητά Υπεύθυνο/η πωλήσεων περιοχής, που να διαθέτει υποχρεωτικά μπλοκ παροχής υπηρεσιών και να είναι κάτοχος αυτοκινήτου.

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρίας
  • Αναζήτηση και διεύρυνση πελατολογίου
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν
  • Κάτοχος αυτοκινήτου για τις μετακινήσεις

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας με επισυναπτόμενη φωτογραφία.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Μισθό βάση προμηθειών
  • Χορήγηση εταιρικού κινητού τηλεφώνου
  • Βασική εκπαίδευση
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον

*Η εταιρεία έπειτα από την περισυλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών, θα επικοινωνήσει ΜΟΝΟ με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις ανάγκες της θέσης.