Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/6/2018

Γραφίστας / Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Γραφίστας / Γραφίστρια από super market για μόνιμη απασχόληση με έδρα το Καλοχώρι.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία φυλλαδίων εταιρείας
  • Δημιουργία εικαστικών (blog posts, banners, newsletters κτλ.)
  • Δημιουργία πρωτότυπων σχεδιαστικών concept, γραφιστικών και layout ανά περίπτωση
  • Διαχείριση λογαριασμών κοινωνικών δικτύων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Σχετική επαγγελματική εμπειρία 1-2 έτη
  • Άριστη γνώση χειρισμού των προγραμμάτων Photoshop και Illustrator
  • Εξαιρετική οργανωτική και επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Δυνατότητα απόδοσης σε απαιτητικό περιβάλλον με γρήγορο ρυθμό

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία