Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2018

Σύμβουλοι Πωλήσεων VODAFONE

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΕΡΟΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός & σου αρέσουν οι προκλήσεις;
Σε γεμίζει το να βρίσκεις λύσεις για τους πελάτες σου;
Θες να εργαστείς στον κλάδο των Τηλεπικοινωνιών

Η ManpowerGroup,για λογαριασμό της Vodafone, αναζητά  να απασχολήσει Πωλητές Καταστημάτων για πλήρη απασχόληση στη Βέροια.

Αρμοδιότητες:

Οι Σύμβουλοι Πωλήσεων προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματα της VODAFONE ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας παρέχοντας τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης.

Συγκεκριμένα είναι υπεύθυνοι για:
• Προώθηση προϊόντων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας
• Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών και των προϊόντων τεχνολογίας
• Επαφή με τον πελάτη σε όλα τα στάδια της διαδικασίας Πώλησης
• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
• Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΙΕΚ/TEI/ ΑΕΙ
• Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
• Ενθουσιασμό, πάθος για επικοινωνία & ομαδικότητα
• Διάθεση για συνεχή αναζήτηση πληροφοριών και
βελτίωση γνώσεων
• Εξοικείωση σε θέματα τεχνολογίας και ικανότητα μεταφοράς γνώσης με απλό και κατανοητό τρόπο
• Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Εμπειρία στις πωλήσεις και διάθεση για εκμάθηση της φιλοσοφίας εξυπηρέτησης πελατών
• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
• Προσήλωσηστο αποτέλεσμα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus επίτευξης στόχων
• Ιδιωτική ασφάλιση
• Μοναδικές προσφορές σε κινητό, σταθερό & τηλεόραση
• Ευκαιρίες εξέλιξης