Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/1/2020

Υπάλληλος Γραφείου σε μεσιτική εταιρεία

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εταιρία διαχείρισης ακινήτων αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Καλαμαριάς, Θεσσαλονίκης. Ο νέος συνεργάτης θα ενταχθεί σε ένα δυναμικό και φιλικό περιβάλλον.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση αλληλογραφίας και συγγραφή επιστολών
  • Follow-up εκκρεμοτήτων και διαδικασιών
  • Παρακολούθηση προγραμμάτων και υπενθυμίσεις
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ραντεβού
  • Σύνταξη συμβάσεων και αρχειοθέτηση
  • Προώθηση ακινήτων για βραχυχρόνια ή μακροχρόνια μίσθωση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Γνώση αγγλικών
  • Άριστη χρήση Η/Υ (excel/word/PowerPoint)
  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Οργανωτικότητα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προθυμία για εκμάθηση κι εργασία
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Εχεμύθεια και ευγένεια

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας