Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/1/2023

IT Support / Helpdesk

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητεί IT Support / Helpdesk.

Πρόκειται για θέση πλήρους απασχόλησης, 5 μέρες εβδομαδιαίως, από Δευτέρα έως Κυριακή, με κυλιόμενο ωράριο.

Αρμοδιότητες:

• Υποστήριξη πρώτου και δευτέρου επιπέδου τελικών χρηστών επί θεμάτων διάγνωσης, αντιμετώπισης βλαβών Η/Υ & λογισμικού
• Βλαβοδιαχείριση
• Υποστήριξη σε θέματα βάσεων δεδομένων, εφαρμογών και τηλεφωνικού κέντρου
• Διακίνηση & εγκατάσταση εξοπλισμού
• Υποστήριξη και ανάπτυξη του Microsoft Server (Active Directory)

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Πτυχίο πληροφορικής / τεχνικού δικτύου ή άλλου συναφούς κλάδου
• Άριστη γνώση περιβάλλοντος Windows (MS Office)
• Υψηλό επίπεδο επικοινωνιακών δεξιοτήτων
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (Προφορικά / Γραπτά)

Επιθυμητά Προσόντα:

• Γνώση προγραμμάτων CRM ή ERP
• Προηγούμενη σχετική εμπειρία θα εκτιμηθεί

Παροχές

Παροχές:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εξέλιξης μέσα σε έναν διαρκώς αναπτυσσόμενο πολυεθνικό οργανισμό