Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/01/2023

Τεχνικός συντήρησης μηχανημάτων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΡΑΚΗ | ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα εμπορίας και συντήρησης μηχανημάτων πεπιεσμένου αέρα, ζητά να προσλάβει τεχνίτη για την περιοχή της Θράκης.

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση αεροσυμπιεστών, αντλιών κενού, φυσητήρων
  • Διάγνωση και αποκατάσταση ηλεκτρομηχανολογικών βλαβών
  • Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες (after sales service)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στην βιομηχανία
  • Εμπειρία στην χρήση εργαλείων συνεργείου
  • Επιθυμητή γνώση ψυκτικών κυκλωμάτων
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (μισθός & bonus)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέα προϊόντα και τεχνολογίες
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία