Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/05/2023

Στέλεχος Μεσιτικού Γραφείου

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται στέλεχος μεσιτικού γραφείου στο κέντρο της ΘεσσαλονίκηςΘέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Στις αρμοδιότητες συμπεριλαμβάνονται:

  • Επιλογή κατάλληλων ακινήτων σύμφωνα με τις ανάγκες του εκάστοτε πελάτη από το χαρτοφυλάκιο της εταιρείας
  • Επικοινωνία και προσέλκυση νέων συνεργατών
  • Επεξεργασία της βάσης δεδομένων του υπάρχοντος πελατολογίου και των διαθέσιμων ακινήτων
  • Αναζήτηση νέων ακινήτων
  • Συνάντηση με πελάτες και υπόδειξη των ακινήτων σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική
  • Ενημέρωση των πελατών από το εξωτερικό για τα στάδια και τις ιδιαιτερότητες της απόκτησης ακινήτου καθώς και Άδειας Διαμονής στην Ελλάδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στον τομέα των ακινήτων
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή η γνώση ρωσικών ή γερμανικών
  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ
  • Υπευθυνότητα, Ευγένεια, Διαπραγματευτική ικανότητα
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Απαραίτητο το δίπλωμα οδήγησης ΙΧ

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Σταθερή πληρωμή μισθού και bonus
  • Συνεχής υποστήριξη και καθοδήγηση από τα έμπειρα στελέχη της εταιρείας
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον με άριστες προοπτικές εξέλιξης